KONST / Litografier / Färglitografi 13846509
nr 1384 6509
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad Adalbert, numrerad 16/79. Motivet: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 58x68cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:21:44
15/3 12:14:23
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen